foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0909 216 937
aramisvp@centrum.sk

Kontaktné údaje

.Telefón:  0909 216 937

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hľadanie tovaru

Zaujímavé

Vážení klienti, 


dovoľujeme si Vám oznámiť, že naša firma spracováva osobné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a aj v súlade s Nariadením EP a Rady /EÚ/ 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovávaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov / ďalej "GDPR"/.  Uisťujeme Vás, že všetky osobné údaje, ktoré naša spoločnosť zhromažďuje, zhromažďuje výlučne pre odôvodnené účely a len na obmedzenú dobu. Tieto údaje sú chránené maximálne možnou mierou zabezpečenia. 


 

Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.

Od zmluvy nie je možné odstúpiť , ak jej predmetom je

a) poskytnutie služby realizovanej s výslovným súhlasom spotrebiteľa, pričom vyjadrením tohto súhlasu stráca spotrebiteľ právo na odstúpenie od zmluvy , 

b) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,

Kupujúci odstúpi od zmluvy odoslaním emailovej správy alebo odoslaním formulára, ktorý je možné v Microsoft Office stiahnuť si tu  a v Open Office tu . Následne je spotrebiteľ  povinný  zaslať tovar späť alebo ho odovzdať  osobe poverenej predávajúcim na prevzatie tovaru. 

 

Aramis VP, s.r.o.

IČO: 36244945
DIČ: 2020171593
Solčany
 
 

Telefón:  0909 216 937

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

http://www.termotvarnice.etrh.net