foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0909 216 937
aramisvp@centrum.sk

Kontaktné údaje

.Telefón:  0909 216 937

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hľadanie tovaru

Zaujímavé

Ponúkame Vám veľké množstvo bedniaciich profilov, ktoré umožňujú veľmi rýchlu a efektívnu stavbu budov s vysokými tepelnoizolačnými vlastnoťami. Systém Izodom je vlastne systém strateného bednenia.  Diely debnenia sa neodstrańujú, ale zaisťujú vynikajúcu tepelnú izoláciu.  V ponuke sú rôzne typy stenových profilov, unikátny systém pre stavbu dokonale tepelne izolovaných základových dosiek,  tiež diely pre izoláciu striech a podláh.  Profily sú vytvorené z tvrdého izolačného materiálu  ICF. Jednotlivé diely sa ukladajú na seba jednoducho a rýchlo, ako kocky lega. Keď  je bednenie postavené do výšky jedného podlažia,  konštrukcia z elementov sa vypĺňa betónom, a to systémom strateného debnenia.  Vďaka tomuto spôsobu je postavená konštrukcia stien s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami - súčiniteľ prestupu tepla – od U = 0,28 W/(m2K) do U=0,10 W/(m2K). Adekvátne tepelno-izolačné hodnoty by sme pri stavbe z plnej tehly dosiahli múrom s hrúbkou približne 180 cm až 500cm!!!

Tento moderný, energeticky úsporný, na realizáciu jednoduchý a lacný systém stavby umožňuje realizáciu objektov rodinných domv, ale aj verejných a priemyselných budov. Pri stavbe vysokých konštrukcií je potrebné použiť výstuže a diely so širším jadrom,  Najvyššími budovami realizovanými systémom Isodom sú jedenásťposchodové obytné bloky. Rozličné hrúbky stien dielcov umožňujú stavbu budov v energetickej triede štandardnej, nízkoenergetickej alebo pasívnej.  Elementy umožňujú jednoduchú montáž s vysokou presnosťou. Tvárnice je možné upravovať pomocou pílky na drevo alebo pomocou odporového drôtu. 

Isodom ponúka zostavy dielov s rôznou hrúbkou izolačných vrstiev a tiež s rozličnými hrúbkami betónového jadra.  Elementy systému termotvárnic tvoria šalovanie pre betónové jadro a po jeho zatvrdnutí vytvárajú tepelnoizolačný plášť celej budovy bez tepelných mostov.
 Integrálnou časťou systému Isodom sú i strešné elementy, ktoré umožňujú dokonalé zaizolovanie celej strechy bez tepelných mostov. Strecha sa ukladá ako celistvá vrstva na strešné trámy bez potreby latovania. Následne vďaka profilovaniu elementov je možné priamo na nich pokladať škridlu s rozponom 33cm, bez nutnosti vytvárať dodatočný systém lát a kontralát. Týmto sa pokrytie strechy stáva jednoduchším a rýchlejším.