foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0909 216 937
aramisvp@centrum.sk

Kontaktné údaje

.Telefón:  0909 216 937

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Hľadanie tovaru

Zaujímavé

V ponuke sú rôzne typy stenových profilov, unikátny systém pre stavbu dokonale tepelne izolovaných základových dosiek,  tiež diely pre izoláciu striech a podláh.  Stavebné systémy z termotvárnic sa vyznačujú  vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré umožňujú stavať jednoducho, rýchlo, úsporne a ekologicky. Prvky Izodom  sa skladajú ako kocky Lega a umožňujú rýchlu, presnú a ľahkú výstavbu. Zaliatím  medzery a vystužením stavebným železom vzniká vo vnútri polystyrénovej konštrukcie masívna železobetónová stavba, ktorá zaisťuje vysokú pevnosť, dlhú životnosť a extrémnu odolnosť aj pri nepriaznivých podmienkach (víchrice, povodne apod).

Stavebné prvky Izodom zabezpečujú vysoký tepelný odpor stavby na úrovni nízkoenergetických alebo pasívnych domov. Železobetónová konštrukcia vo vnútri stavby má veľmi vysoké tepelné akumulačné schopnosti, čo zaisťuje teplotnú pohodu. V prípade záujmu vám vypracujeme bezplatne cenovú kalkuláciu na vami vybraný projekt. Poskytneme vám inštruktáž a všetky potrebné informácie pre stavbu týmto systémom. Pomocou systému Izodom je možné realizovať: 

* rodinné a viacpodlažné domy

* úžitkové objekty

* verejné objekty

* poľnohospodárstvo (chladné sklady)

* suterénne priestory

* garáže, bazény a podobne